Yusuf Asım 1 Yaşında

nasıl da geçiyor zaman
koskoca bir yıl bitti
daha dün gibi kucağımda minicik halleri..
canım yavrum bir yaşına girdin ..
ailecek daha nice senelerimiz olsun sağlıkla huzurla kutladığımız..
şükürler olsun Rabbime bu günleri bize yaşattığı için..

hediyelik çantalarımızı dışkapıda ziraat mah. deki toptancılardan temiz ettim üzerlerine oğlumun stickerlarını yapıştırdım :)

hediyelik kolonya şişelerimizi ulus samanpazarından aldık annemle gidip . içlerine de mavi gıda boyası damlattığım suya esans da ilave edince oldu sana kolonya şişesi hem görsel oldu hem de kokusu harika oldu. üst süslemeleri de tamamen kendi zevkimce uydurmasyon yaptım :))kurabiyeler el emeğim .. magnetlerimiz ise fotomagnet ten kızımın 1 yaşında da oradan yaptırmıştım memnun kalınca aynı yerden yaptırdım yine..


evdeki bütün süsler şimdiye kadar hep pembeydi ben yeni bişey almamıştım bu tip süs olarak pembeli sarılı bişey asıcaktım buraya minik bişeydi abes durmayacaktı aslında ama bunun kadar da güzel olmazdı . babamız gidip almış oğluna mavi süs :))

bannerımız bu kez Neriman teyzesinin ellerinden çok saol canım tekrardan .. :))masaörtüm bütün doğum günlerinde yaptırdığım gibi yine Feride ablanın ellerinden .. değerli dostum Devanın annesi Feride ablacığım tekrardan çok saol.. herkes bayıldı örtüye en çok da eşim . ortadaki runner ise tabi ki englishhome ..

veeee 6 dişim 1 yaşım var sloganımızla 1 yaş pastamız :)))
1 yorum:

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.