Kızımın Genizeti Ameliyatı

2014 kasımın 1 inde 3 yaşını doldurdu Elif Serra'm . Yaş gününü kutladığımız zamandan itibaren gece uykularında sıkıntı yaşamaya başladık . Bu sıkıntılı dönem neredeyse 1 ayı geçti derken KBB uzmanımıza gidince sıkıntıyı öğrendik geniz eti kontrolünü önce yaptırmıştık aslında ama sprey verip göndermişti doktorumuz . Spreyle küçülmeyi gözlemleriz demişti ama bize etki etmemiş sprey kontrole gittiğimizde şaşırarak daha da büyümüş dedi doktorumuz. Ameliyatlık olmuş dedi . Gece uyku sıkıntısı bundan kaynaklanıyordur dedi. Ve aynen öyle olduğunu ameliyat sonrasında gördük . 
Çok basit bir operasyon olduğunu ve örneklerinden baya bir bahsetti bize aşamalarını anlattı. Normalde böyle durumlarda doktor ikna edilirken biz eşimi ikna etmeye çalıştık resmen doktor bey pes edecekti neredeyse. Neyse ki eşim de tatmin olunca ameliyat gününü aldık. 22.12.2014 tarihinde ameliyat olmak üzere günümüzü aldık. Elif Serra'ya ameliyat olacağını söyledik ve sonrasında dondurma yiyeceğini söyleyince ameliyat gününü iple çekti garibim ne olduğunu bilmiyor tabi yavrum benim. hemen ameliyat olmak istiyorum doktor abi dedi durdu :))
neyse ki sabah 10:30 da girdiği ameliyattan 45 dakika sonra çıktı 12 gibi odaya getirdiler kavuştuk yavrumuza sağa salim şükür atlattık. Gece yatırmadı bile doktorumuz söylediği herşeyi harfiyen uygulamaya çalıştık ve faydasını görünce akşama doğru çıkardı bizi 
iki gün oyunca ara ara dondurma yiyen kızım mutlu geceleri aralıksız uyumaya devam eden anne baba mutlu olarak bu macerayı da atlatıverdik hamdolsun.. Allah'ım beterinden korusun yavrularımı hastane işi ne kadar basit de dense zor , Rabbim nerede ihtiyacı olan varsa derdine derman olsun inşallah..


4 yorum:

  1. geçmiş olsun 27.01 2015 de bizim var dokuz doğuruyorum şimdiden
    korkacak bişey yok biliyorum ama ...
    Rabbim beterinden korusun.

    YanıtlaSil
  2. Çok çok geçmiş olsun. Allah tekrar yaşatmasın

    YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.