Tüm Markalar tek Adreste..

Günümüzde alışverişleri artık çoğunlukla internet üzerinden yapar olduk.O kadar çok site var ki alışverişle ilgili , ister istemez taramak zorlaşıyor, bu zorluğu ortadan giderebilecek güzel bir siteyle tanıştım bunu da takipçilerimle paylaşmak istiyorum.  kampanyon.com
Sitenin kullanım kolaylığı ilk dikkatimi çeken yönü oldu diyebilirim. Açıldığında karmaşık yapıya sahip çoğu siteden farklı olması en güzel tarafı. Kategorilerine göre ayrı bir tarama yapıyor bu site.
Sitenin yöneticisi Özlem hanımdan güzel bir tanıtım yazısı almak siteyi daha iyi tanımamı sağladı
siteyle ilgili belli başlı noktalara değinelim şimdi de;  • Siteye girdiğimizde karşımıza alışveriş alışkanlıklarımıza uygun olarak sıralanmış kategoriler çıkıyor ve veritabanında tekstilden, ayakkabıya, aksesuardan, kozmetiğe birçok sekmede indekslediği on binlerce ürün ile kampanyon.com hızlı online alışveriş konusunda tüketiciye kolaylık sağlayacağını garanti ediyor. 
  • kampanyon.com satış bir yapan bir site değil. Özelliği tamamen alışveriş sitelerinden bağımsız olması ve bir alışveriş kataloğu gibi tüketiciye aradığı ürünün o esnada güvenilir
  • online alışveriş sitelerinin hangilerinde, hangi fiyatla ve en önemlisi de hali hazırda olan hangi kampanyalarla sunulduğunu kişiye göstermesi. Yani objektif bir göz gibi fikirler vermesi. 
  •  Site bize bu fikirleri verirken, zamandan çok büyük tasarruf etmemizi sağlıyor. Daha açık bir örnekle anlatmak gerekirse; kişi x bir markanın y bir model ayakkabisını arıyor diyelim. Bu ayakkabıyı farklı sitelerde bulup, fiyat ve güvenilirlik karşılaştırmasını yaparken harcayacağı zamanı düşünün. Ancak kampanyon.com a girdiğinde ve arama butonuna aradığı markayı ve modeli yazdığında karşısına bütün seçenekler sunuluyor. Kişiye sadece seçim yapmak ve siteye yönlenmek kalıyor.
  • Sitenin tüketiciye sağladığı en önemli fayda ise indirim kuponları. Online alışveriş sitelerinin sadece kampanyon.com a sağladıkları indirim kuponları ile kişi alacağı ürüne kampanyon.com aracılığı ile yönlendiğinde bu indirim kuponlarından faydalanabiliyor.
  • kampanyon.com güvenilir ve hızlı alışverişin kapılarını açan, kişiye aradığı ürünleri bulmada yardımcı olan ve ona farklı fikirler, alternatifler sunan, bunu sunarken tüketiciye yönelik farklı kampanyalarla alışverişi daha zevkli ve kazançlı hale getiren, üstelik bunu tek bir tıkla gerçekleştiren bir site. Sonuç olarak bu site bizi ürün bulma angaryasından kurtarmayı başarıyor, seçme ve karar verme işini zevkle yapmamızı sağlıyor.
Benim gibi online alışveriş yaparken her seferinde güvenlik endişesi yaşıyorsanız kesinlikle bu siteden alışverişlerinizi yapabilirsiniz . Güvenlir sitelerle çalıştıklarını bilmek bana yetti diyebilirim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.