İyi ki doğdun Esme !!

Çok ama çok hızlı geçen bir hafta sonundan sonra merhaba :))
Bu haftasonu bizim için oldukça eğlenceliydi bunun için en başta Buketciğime teşekkür ederek başlamak istiyorum postuma..
Yeni tanıdığım tatlı arkadaşım Buket'in cici kızı Esme'nin 1 yaş doğum gününe davetliydik bu cumartesi. Dışarıda bir mekanda kutlamayı tercih etmiş arkadaşım ki çok da isabetli olmuş çocuklar için ayrıca eğlenceli olan kısmı buraydı. Yani en azından bizim için :) Aktivite salonundan hiç çıkmadık desem yeridir. Palyaçodan korkacağını düşündüğüm kızımın palyaçoyla anlaşması da benim için ayrıca şans oldu diyebilirim. Arada gidip baktım napıyorlar diye böylece hem partiye adapte olabildim hem de kızımın oyun oynadığı salonda acaba napıyor düşüncesi beni kemirmedi.
Hem ikramlar hem de mekan çok güzeldi. Arkadaşımın hazırlıkları da çok hoştu, bir sürü şey hazırlamış cici kızı için. Mekana epey bir önceden giderek bolca fotoğraf çektim ,
Minik Esme'ye tekrardan iyi ki doğmuş diyorum ve daha nice doğumgünlerine ailesiyle sağlıkla huzurla mutlulukla erişsin dileklerimi iletiyorum .. Buketcim kızın ve güzel ailenle mutluluklar diliyorum canım sana da..
Şimdi de fotoğraflara geçiyoruz.. Önce mekandan kareler;


O kadar eğlendi ki onca saat kaldık hiç sıkılmadı , mekana ilk giden ve en son çıkan bizdik ona rağmen sıkılmadı ve babası bizi almaya geldiğinde çıkmayalım gitmeyelim diye ağladı :))
şimdi de kızımın eğlenceli kareleri;

4 yorum:

 1. Canım asıl ben teşekkür ederim. Sen olmasan ne yapardım. Nasıl yetiştirdi o kadar hazırlık. Serrayi da seni de veeeee yakında tanışacagimiz delikanlıyi da kocaman öpüyorum. ...

  YanıtlaSil
 2. Canım benim tekrardan nice senelere, iyi ki tanışmışız .. Daha nice güzel kutlamalarda görüşmek dileğiyle bende sizi öpüyorum..

  YanıtlaSil
 3. Nice yıllara Esme :) E sen yazmadığına göre Buket'çim buradan kutlayayım ilk yaşınızı.Herşey çok güzel görünüyor mekan çok uygun olmuş bebişlere.En çok da o yumurtaları merak ettim nedir onlar?
  Ayrıca Serra da çok eğlenmiş ne güzel ne mutlu size.Siz blog kanalıyla mı tanışmıştınız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım internetten tanıştık ama nurtiden tanıştık sonra blogdan devam ettik. Şuan sıkı arkadaş olduk diyebilirim. Herşey çok güzeldi. Yumurtalara gelince süs onlar içi açılan bişey değil hediyelik dağıttı ama herkes en çok onlara bayıldı ..

   Sil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.