yeni yılın ilk, evliliğimizin ikinci yurtiçi tatili

tatil derken aslında gurbette olduğumuz için (yani ikimizin ailesi de yaşadığımız şehirlerde bulunmadığı için gurbet diyorum) çok fazla il dışı yapıyoruz , bir bizim tarafa bir eşimin tarafına :) bayramlarda da sırayla gidiyoruz karşılıklı iki tarafa ama ben aile ziyaretlerine tatil demiyorum işte !! Gittiğimiz yerde otelde kalma varsa, aktivite varsa gezme vs. herşey hazır olacak yani bunlar varsa eğer tatil kelimesini kullanıyorum ben :))   Evlendiğimizden beri ikinci kez otele geliyoruz ki ilki balayıydı zaten :) Neyse sık sık devamı yaşanır inşallah diyerekten minik tatilimizden biraz bahsetmek istiyorum ..
Cuma akşamından çıktık yola . Kızılcahamamda Asya termalden yer ayırtmış eşim sürpriz oldu bize kendimden çok kızım için sevindim çünkü Serra henüz denize ya da havuza girmedi . İlk havuz deneyimimiz olacağı için mutlu oldum , ve çok da güzel oldu Serra havuza bayıldı resmen çıkmak istemedi çıktığımız zaman ağladı tekrar girmek istedi. Bende üşütür korkusuyla temkinli davrandım ama neyseki şuan itibariyle bişey yok başarıyla atlattık yani :) Havuz sonrası hamama da soktum orada yıkadım yavrumu , o taslarla oynarken bende rahatca onu yıkadım çok eğlendik .. 
Kızımı bu yaz inşallah denizle de tanıştırabiliriz havuzu sevdiyse denizi de sever heralde 
Normalde de her banyomuz güzel geçiyor zaten sonrasında çığlık çığlığa sudan çıkmak istemiyor böyle olmasından gayet memnunum. 15. ayı doldurmak üzere olduğumuz bu dönemler çok güzel gerçekten hergün farklı hergün yeni bişey öğreniyor koşturmaya başladı bile otelde özgürlük alanı kısıtlı olmadığı için çok keyifliydi ayrıca restorantta bütün masaları gezdi neredeyse bir babası bir ben peşinde dört döndük sırayla yemek yiyebildik eşimle, Serra kaşla göz arasında çok iş becerdiğinden hep tetikteydik ona rağmen bir bardak kırmayı başardı . Neyse ki bir yerine bişey olmadı
Şimdi de otelden fotoğraflar var sırada :))
otelle ilgili herşeye sitesinden de ulaşabilirsiniz
Asya Termal
Böyle kar yağdı işte oraya giderken yolda başladı gittiğimizdeki manzara da böyleydi
hatta yolda kalanlar bile olmuş neyse ki sağa salim vardık biz :)

Kaldığımız odadan manzara


uzaktaki apartta kaldık girip çıkışlar zor oldu bizim için bi daha ki sefere otel içinden geçilebilen odayı tercih etmek gerek tecrübe oldu bize ;)

yemekler harikaydı
Serra'nın deyimiyle num num nummm :)))

mescide giden yol

kızım ilk kez havuzla tanıştı işte kanıtı :))

mescitteki şadırvanın güzelliğine bakın hele
bayıldım ben!!  dikkat :) ortadaki akvaryum ..

mescit içinden görüntü

restauranttaki özel masalar toplu gelenler için ;)

velhasılı minik ama güzel bir tatildi ..
kızım için ilkler olduğundan da çok özeldi :)))
(NOT : (Gidilen tarih : 11.01.2013-13.01.2013) 

4 yorum:

  1. Oyy haklısın samsun havası fotoğraflarda hemen geliyor bir düzenlemeyle :)))

    YanıtlaSil
  2. şimdi tamamdır...karlı havada termal süper olmuştur heralde :))

    YanıtlaSil
  3. kızımla biz de ilk Antalya şah in paradise da yapmıştık daha 9 aylıktı :)) yeniyim bana da beklerim http://www.tesetturiceblog.com

    YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.