Merhaba 13. Ay

Eveeeeet bir yılı devirdik derken 13. ayı bile doldurmuşuz , nasılda geçiyor zaman ..
İlk yaş doğumgünümüzü 3 kez kutladık ama ben henüz hiç birini burdan paylaşamadım fotoğrafların elime geçmesini bekliyorum aslında.. üçüncü olanı yani evimizde yaptığımız kutlama için özel foto çekimine Ekotolye Esra teyzemiz :) geldi sağolsun bizi kırmadı .. ondan alacağım fotoğraflar geldiğinde üç doğumgününün postunu birlikte yayınlamayı planlıyorum.. Şimdiyse 13. ayını dolduran kızımdan bahsetmek istiyorum
şuan ağzımızda 5 dişimiz tam manasıyla görünüyor 6.sı ucundan minicik çıkmış durumda, saçlarımız tam olarak uzamış değil erkek saçı görünümünde ve hala dışarı çıktığımızda kız mı erkek mi sorusuyla karşılaşıyoruz ( çok tuhaf!! insanlar erkeklere pembe giydirildiği düşüncesinde sanırım eşimle sinir oluyoruz soranlara ) , boyu 85 cm kilosu ise 14 ün üzerinde yani iri bir çocuk kızım , doğduğundan beri de hep yaşıtlarından önde gitti boy ve kilosu..
minik ağzının içi laf dolu bi konuşabilse neler anlatıcak da işte şuan kelimeler anlamsızca arka arkaya sıralanıyor.. bıdı bıdı , ilgaaaa , dıgıl dıgıl , bababa , dedede,  amin, anneee , mamma vs.. sürekli halde aynı kelimeleri tekrarlıyor ve bağırmaları da cabası , eşimle bazen Serra'nın yaptığı şebekliklere gülmekten kendimizden geçiyoruz, çocuk bambaşka bişeymiş ya evin neşesi, iyi ki olmuş iyi ki bizimle..
Allah yokluğunu göstermesin , sağlıkla huzurla nice senelere erişelim inşallah..


5 yorum:

 1. Sağlıklı ve mutlu nice senelere..

  YanıtlaSil
 2. doğum günü fotolarınızı heyecana bekliyoruz

  YanıtlaSil
 3. Heeeey Ayşe teyzesi tabikide merak edersin
  dogumgünümüze gelemedin ama fotoları ayrıntılı göstericez sana merak etme :)))

  YanıtlaSil
 4. ya evet nasip olmadı:(dört gözle bekliyoruz..

  YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.