Doğumgününe sayılı günler kala

Ekim ayına geldiiik 
geçen sene bu zamanlar; vakit geçsin, bir an önce bitsin diye dua ederdim hatırlıyorum da !!! , ne çabuk geçiyor zaman, bir sene doluyor ve Serra'mız büyüyor.. 
Tatlı yavrum bu son iki ay da inanılmaz yol katetti
bir yerlere tutunup kalkmalara başladı bile , çıkardığı heceler değişti artık kelimeler çıkıyor minik ağzından :))
sürekli dışarıya çıksın gezsin istiyor, seri bir şekilde emeklemesine rağmen canı yürümek istediğinden emeklemiyor tutunup kalkmaya uğraşıyor, kapılarla ve çekmecelerle oynamaya bayılıyor
çekmeceye minik parmaklarını sıkıştırmaya da başladı , gözümü bir an ondan ayırdığımda bir vukuatla karşılaşıyorum her defasında yalnız bırakmaya gelmiyor.. İşimiz zorlaşıyor sanırım :)))
Diş buğdayından sonra sıra geldi doğumgününe :))
 ufaktan hazırlık yapmaya başladım, tütü etek aldım yavruma doğumgününde giymesi için
fotosu da burada 

ama belkide ertelememiz gerekecek kızımın bu ilk doğumgününü, o yüzden ağır aksak yapıyorum herşeyi % 90 gecikmeli olacak kutlamamız diye, belki ufak çaplı minik bir doğumgünü olacak, belki de sade bir kutlama , hiç bilmiyorum nasıl olacak bende merak ediyorum..
gecikme sebebine gelince, daha önce bahsetmiştim bu postumda  amcamın rahatsızlığı ilerledi hastanede tedavisine devam ediliyor ama durumu epey ciddi , dua ediyorum sürekli umarım iyileşir ayağa kalkar ve her zamanki gibi yine yeğenine gelir gider
Canım amcacım seni çok seviyorum ve Allah'tan acil şifalar diliyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.