Nostaljik haftasonu ..

Harika geçen haftasonlarından biriydi benim için,çok sevdiğim iki yakın arkadaşım eşleriyle geldiler bize saolsunlar evime şeref verdiler, beni mutlu ettiler.. 
eskilerden konuştuk kimler nerede, kimlerle görüşüyoruz vs vs.. kastamonudan konuştuk okuldan lise yıllarından kaç sene geçti ne de çabuk geçiyor zaman.. kızım 4,5 aylık oldu da geçiyor bile.. 
bir zaman gelicek bu zamanı da konuşucaz Nuray la Nedret gelmişti kızım 4 bucuk aylıkken! dicem , bir zaman gelicek 4 bucuk aylık kızım burdan okuyacak, kendisi ögrenicek kimler onu görmeye gelmiş neler getirmiş .. çok seviyorum o yüzden anıları yazmayı geleceğe dair birşeyler bırakmayı..
Nedret teyzesi Ankarada olduğundan sık sık geliyor görüyor kızımı da Nuray teyzesi ilk kez geldi kızımı gördü , evimize de ilk kez geliyor, malum iş güç koşturmaca.. Kastamonudan etli ekmeğiyle (çok sevdiğimi  bilir) gelmiş canım arkadaşım :))
Bi de kızıma cicler almış öyle güzeller ki bayıldım şimdi fotolarını yayınlıcam
kızım için tatlı mı tatlı ciciler işte burada :))alt üst eşofman takımının içine de penye bu bluzu almış canımcım hepsi birbirinden güzel bir an önce giydirmek istiyorum kızıma bunları ama az bişey büyükler şuan bi ay sonra tam olucak sanırsam :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.