Geçen sene bugün ( 1.Yıldönümümüz )


Koca bir seneyi devirdik , dönüp bakıyoruz da ne de çabuk geçti diyoruz şimdi. Bir sene de neler neler değişti , senenin başında düğün dernek hazırlık derken sonundaysa kucakta minik kızım bizimle, ne mutlu diyorum ve şükrediyorum.. 
2011 yılı çok güzel başladı ve öyle devam etti sonu da başından daha güzel seyretti çok şükür inşallah her geçen yıl bu yıl kadar güzel ve huzurlu geçer.

Gelelim bu güzel yıldönümünün nasıl kutlandığına !! 
Canım kocacım sağolsun elinde şebboy çiçekleriyle girdi içeri öyle güzel kokuyorlardı ki elime aldığım gibi kokusundan kendimi alamadım , tabi görüntüsü de kokusu kadar güzel bu kış çiçeklerinin , farklı oldu benim için çok mutlu oldum gerçekten de, yandaki resimde de görüldüğü üzere o kadar güzeller işte
Eşim dışardan hazırlık yapıp gelmiş sağolsun benim hazırlığım ise ev içerisindeydi, şık bir sofra güzel yemekler, pastalar vs.. bir de kendi hazırlığım tabi ki de:)) 
Benim hazırlığımdan bir kaç kare :))


İlk yıldönümümüz böyle güzel karelerle son buldu daha nicelerine inşallah , eşim ben ve kızımla beraber daha güzel yıllara .. 

4 yorum:

 1. Sevdiklerinizle beraber ,sağlıklı,huzurlu bir ömür diliyorum...

  YanıtlaSil
 2. Amin inşallah öyle olur daha nice seneleri burada paylaşabilirim inşallah :)) çok saolun ,

  YanıtlaSil
 3. merhaba blogunu çok beğendim ve hemen izlemeye aldım açılış sayfandaki o minik bebek, ve o pembe pabuçlar yok mu bayıldım çok şekerler çoook ... canım banada beklerim :))

  YanıtlaSil
 4. Bende geldim hemen bloguna ve tariflerine göz attım , uygulamaya geçicem bir an önce :))

  YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.