Mevlüdümüz ..

Post yayınlayamayalı epey oldu Serra'yla ilgilenmekten bi türlü oturamıyorum ki netin başına.. :s
Mevlüdümüzü yaptık çok şükür güzel de geçti , kızım tam 33 günlükken yapmış olduk neden mi kırkı beklemek istemedim ! havalar hepten soğuycaktı çünkü uzaktan gelicekler gelemezler diye bu tarihi düşündüm, uzaktan gelenler; anneannem dedem teyzem ve kayınvalidemler, bi de biricik zuzum ve Zehra teyzem geldi izmitten saolsunlar, mevlüdümüzüde Zehra teyze yaptı zaten harika okudu herkes memnun kaldı yani , benim de çok hoşuma gitti kısa kısa foto paylaşıcam
Mevlüt şekerlerimiz 

Mevlüt kıyafetimiz 

Arkadaşlardan gelen çiçeklerim

Hayırlısıyla mevlüdü de atlattık , doğumumdan bir hafta önce gelen annem bu çarşamba döndü malesef :(( yani tam kırk gün benimle kaldı saolsun, ii ki var canımannem yaaa , sanırım bu annemle babamın rekoru :) babam hiçbir zaman annemle bu kadar ayrı kalmadı biliyorum saolsun bende bıraktı annemi bunca zaman , ama diyormuş kızım için bırakırım tabi neden olmasın diye canımbabacım , annelik babalık işte nasıl bir fedakarlık canlarım onlar benim .. Babam almaya geldi annemi bu çarşamba ,onlar çıktılar evden arkalarından tutamadım kendimi , nasıl alışmışım tabi çok kötü oldum ..
Sık sık gelicekler biliyorum ama sürekli kalmak daha başka tabi, ev birden boşaldı gibi oldu ama Allah'tan zuzum yanımda kaldı , şimdilik yalnız değilim yani .. ;)





1 yorum:

  1. merhaba;anne babanın ve özellikle de annenin yerini kimse tutamıyor.bebeğini sağlıkla büyüt.hayırlı olsun....

    YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.