Bebek görmeye gelicekler için hazırlıklarımEn büyük heveslerimdendi bebeğim olunca eve geliceklere ikramda kusur olmadan cicili bicili hazırlıklar yapmak. Nihayet istediğim malzemeleri bulunca yapmaya koyuldum  :))
Geçen ay eşimin ailesini görmeyeli çok olduğundan bir  İstanbul yolculuğu yaptık, tabi zaman ilerledikçe benim yolculuk yapmam zorlaşacağı için bu ziyaret gerekliydi. İstanbul'a kadar gidip te çarşı pazar gezmemek olur mu hiç tabiki de olmaz dediiimm vee birgün karşıya geçip epey bir dolaştık istediklerimin bazıları buldum şükür , aslında hep keçeden magnet yapmayı planlıyordum ama bu düşüncemi mevlüt için saklıycam. Bebek mevlüdünde hazırlıklarım arasında keçeden magnetler olsun istiyorum. Bu şirin biberonlardan 2 paket aldık bi de 2 paket küçük çantalar aldım içine şeker koyabilceğim . Birkaç süsleme ve içine de şekerler yerleşince tamam olcaklar ama şekerlemeleri son günlerde alıp yerleştiricem.


Burda da birkaç tanesini bir arada görelim


Bu şirin beşikte sunum için gerekliydi çok cici değil mi? Ben görünce bayıldım doğrusu daha sonra bunu kızımın odasında aksesuar olarak kullanmayı planlıyorum ya da içine tokalarını koymak içinde kullanılabilir .
Bu da kızımın dedesinin annesine çooook eskiden (küçükken) almış olduğu ayıcık :)) Bu zamanlar için saklandı şahsım tarafından iyi ki de saklamışım bunun gibi daha birçoğu odada yerini aldı bile :)) Oda takımımız gelince düzenlenmeyi bekliyorlar . Bu haftasonundan itibaren oda takımı için karar aşaması başlayacak inşaaaallahh bunun için anneanneyle dedeyi bekliyoruz . Bugün geldiler henüz göremesek te nasipse akşama bir araya geliriz.Küçük çantalar diye bahsettiğimde beşiğin önünde görülenler küçük mandallarla süslendi mandallar görünmüyor ama bi sonraki paylaşımlarda yakın çekim yapıp göstericem.

Şimdiiiiii gelelim oyuncak kısmına bu oyuncakların hepsi küçükken bana gelen hediyeler , özenle sakladım bugünler için iyi ki saklamışım kızımıza oyuncak almıcak mıyız ?? tabi ki de alıcaz :)) Ama peluş değil de zeka geliştirici oyuncakları tercih edicem alırken.


4 yorum:

 1. aa çok şirinler..
  minik çantalar hele pek cici görünyor.eline sağlık

  YanıtlaSil
 2. çok güzel hepside bayıldım doğrusu ben böyle hazırlıklar yapamamıştım oğluşum için tam tayin zamanınaz denk geldiği için son anda doğum yerine bile son 10 günde karar verebilmiştik içimde kaldı valla böyle görüncede pek bir özeniyorum ALLAH sağ salim kucağına almayı huzur ve mutlulukla büyütmeyi nasip etsin yavrunu inşallah

  YanıtlaSil
 3. Çok saol Şirincim ilk cocuguna yapamamışsın ama ikinciye yaparsın artık :)) bloguna göz attım da harika el emeklerin var ..

  YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Zeynep Öztürk COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.